0 Список порівняння
0 Обрані товари
0

Про компанію

Ми компанія «Даждь-ГАЗ». На сьогоднішній день ми є офіційним дилером 20 провідних виробників у сфері ГБО. Це дозволяє пропонувати нашим клієнтам обладнання найкращої якості за найбільш конкурентними цінами на ринку.

За ці 5 років, які ми існуємо у сфері ГБО, ми встигли зайняти лідируючі позиції та стати найбільшою компанією на ринку ГБО України..
Наша головна цінність, яка дала нам можливість досягти результатів, це наші висококваліфіковані співробітники, які знають та люблять свою справу.
На даний момент ми маємо від 60 осіб у штаті, які регулярно проходять тренінги та різні семінари щодо підвищення кваліфікації та вдосконалення наявних знань.

Наша глобальна місія – це надання найкращого сервісу європейської якості. Вважаємо за свій обов'язок забезпечити кожного клієнта якісним газобалонним обладнанням відмінної якості.

Наша компанія у своїй діяльності керується такими принципами:

1. Відповідальність - ми враховуємо всі побажання клієнта та виконуємо їх швидко та якісно.

2. Пунктуальність - всі обумовлені терміни завжди дотримуються. Зазвичай ми намагаємося виконати все набагато швидше.

3. Індивідуальність – ми не визнаємо шаблонного підходу, а практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного.

4. Ентузіазм – ми дуже любимо і неймовірно захоплені своєю справою. Тому всю свою роботу виконуємо із максимальною віддачею.

5. Акуратність - ми вважаємо, що належна увага до дрібниць це те, що має бути у будь-якій справі. Ще від початку свого шляху ми практикуємо потрійний контроль на кожній ділянці роботи.

Ми вже пройшли великий шлях від "ларька" до компанії і на цьому ми не збираємося зупинятися. Ми весь час рухаємося вперед, тим самим водночас рухаючи ринок ГБО, освоюючи нові горизонти.

Ми завжди відкриті для Ваших питань та пропозицій, тому можете звертатися до нас за телефоном +380633886799

«Даждь-ГАЗ», для нас Важлива кожна хвилина...