0 Список порівняння
0 Обрані товари
0

Про магазин

Даждь-ГАЗ – це найбільший інтернет-магазин газобалонного обладнання в Україні..

Ми надаємо оригінальне та сертифіковане ГБО від світових виробників для роздрібних та оптових покупців.

У нас Ви можете придбати якісне газове обладнання для будь-якого автомобіля за вигідними цінами. Ми маємо великий склад із величезним асортиментом - це понад 1000 найменувань товару від найкращих виробників світу.

Співпраця з нами дає Вам певні переваги:

Надійність
Будьте певні, що наші кваліфіковані менеджери підберуть комплект ГБО або комплектуючі для будь-якого автомобіля за найкращою ціною на ринку.

Зручність
Наш інтернет-магазин - це відмінне рішення для людей, які вважають за краще не витрачати час на тривалі поїздки по році в пошуках потрібного комплекту. Все, що Вам потрібно, це просто зайти на сайт, вибрати обладнання та зателефонувати нам для оформлення замовлення.

Доступність
Доставляємо Ваше замовлення в будь-яку точку України поштою. У Вас є можливість замовити товар післяплатою і перевірити його перед безпосередньою оплатою.

Гарантія
На кожну назву товару ми надаємо гарантію. Після здійснення покупки Ви в обов'язковому порядку отримаєте на руки товарний чек та заповнений гарантійний талон у якому буде - дата продажу, найменування модель товару, серійний номер, друк.

Вигода
Наша компанія постійно контролює ціни товарів, знаходячи найбільш оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість.
У нас найкращі ціни для оптових та роздрібних покупців.

Інтерес та користь
У наших розділах новинки та акції Ви матимете можливість першим дізнатися про новинки на ринку ГБО України, а також знаходити акційні пропозиції.

Графік роботи наших менеджерів:
Відділ оптового продажу - з понеділка по п'ятницю з 8:30 ранку до 5 вечора, без перерв;

Електронна пошта: buy@dazhd.com